Oznam k dotazníkom - k príprave PHSR

V rámci tvorby a prípravy pre  spracovanie významného strategického dokumentu Plánu hospodárskeho a sociálneho rozvoja obce Dolný Vadičov,  sú aj názory a prieskumy verejnosti.

Svoj názor môžete vyjadriť prostredníctvom dotazníka, ktorý vypíšete a doručíte na Obecný úrad.

Vypísaný dotazník treba doručiť na Obecný úrad alebo zaslať e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,  najneskôr do  15. 2. 2018.

Dotazník sa bude doručovať do domácností a nájdete ho aj na našej stránke: -> ODKAZ <-

Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja je základným a kľúčovým dokumentom pre riadenie samosprávy, ktorý vychádza z poznania situácie a konkrétnych potrieb obyvateľov, podnikateľov, záujmových skupín a ďalších subjektov v území, formuluje svoju predstavu o budúcnosti spolu s činnosťami a projektmi na jej zabezpečenie. PHSR sa spracováva spravidla na 7 rokov s dlhodobým výhľadom na 10  - 14 rokov. PHSR koncepčne, systémovo analyzuje a určuje budúcnosť rozvoja spolu s činnosťami, investičnými projektmi so zdrojovým krytím na jej zabezpečenie. Vytvára rámec, ktorého naplnenie bude zárukou, že PHSR nebude zbytočne rozsiahlym a len popisným zoznamom nereálnych zámerov (zoznamom vecí, na ktoré obec nemá peniaze), ale skutočným strategickým rozvojovým dokumentom s cieľom dosiahnuť rast životnej úrovne na  území našej obce Dolný Vadičov.